EwaBaron.pl - Oficjalna strona moich prac artystycznych
Moja pasja...
Moja Galeria
zapraszam do mojej galerii
Moja pasja...
Witam na mojej stronie.

Nazywam się Ewa Baron, urodziłam się 16.06.1969 roku w pięknym, starym Olkuszu.  Ukończyłam studia na Politechnice Gliwickiej. Jestem z wykształcenia magistrem inżynierem sztuki nie związanej z malarstwem. Maluję i rysuję od dziecka. Malarstwo stało się moją pasją i sposobem  na życie. 

Zauroczona pięknem mojego miasta, pięknem polskich gór i jezior, malowniczymi pejzażami a także małymi elementami przyrody i architektury, uwieczniam je na swoich olejnych obrazach, akwarelach, pastelach i rysunkach. Wiele moich prac znajduje się u prywatnych osób w kraju i za granicą. 


Maluję wiele obrazów starych mistrzów, które uważam że są istotą malarstwa.  Wielu ludzi kocha tego typu twórczość, gdyż jest ona ponadczasowa.  
Tworzę również własne obrazy, które opisują to co tkwi we mnie. Buduję własną historię, tworząc rzeczy piękne, harmonijne i subtelne. Nowoczesność i abstrakcje pozostawiam innym.

Mam nadzieję, że zaglądanie na moją stronę dostarczy Państwu wiele pozytywnych wrażeń i sprawi, że będziecie tu częściej wracać. 

Na mojej stronie znajdziecie Państwo również rysunki mojej niepełnosprawnej 14-sto letniej córeczki Ani, która poprzez własne prace też chce podzielić się swoim kolorowym światem.

Serdecznie zapraszam!


Ewa Baron 
___________________________________________________________________________________________

UWAGA! 
Gdybyście byli Państwo zainteresowani zakupem jednej z prezentowanych prac lub złożeniem całkiem indywidualnego zamówienia - proszę o kontakt mejlowy lub telefoniczny:


ewa.baron@poczta.fm

tel. + 48 /  534 690 616

__________________________________________________________________________________________________________________

PARTNERZY i PRZYJACIELE:


www.cliro.pl
www.tck.net.pl
www.accura.pl
www.nul-silesia.pl
www.kopalniasrebra.pl
www.komputronik.pl
http://www.lowiecpolski.pl/galeria/thumbnails.php?album=471 
Moja pasja...Moja Galeria